HBO Max

Získejte HBO Max se slevou 33%.

HBO Max neběží v ČR dlouho. Funguje u nás od března 2022. Jde však o přímého nástupce platformy HBO Go, která v Česku působila již od roku 2012. Jde tedy o léty prověřenou a spolehlivou streamovací platformu.

Co je to HBO Max?

HBO Max je populární streamovací platforma, která se velké oblibě těší také v ČR. Vznikla v roce 2020, k nám se dostala v březnu 2022. Pokud si HBO Max předplatíte, můžete se těšit na produkci Warner Bros, Cartoon Network nebo HBO. Platforma se soustředí také na svou původní tvorbu, do které patří filmy a seriály jako Pustina, Hra o trůny, Euforie nebo například Král Richard. Všechny uvedené kousky mají skvělé uživatelské hodnocení.

Proč se HBO Go změnilo na HBO Max?

Za změnou je potřebné hledat rozšiřování filmové a seriálové nabídky a také lepší kvalitu samotného streamování – HBO Go běželo ve Full HD, zatímco na HBO Max si můžete užívat 4K s podporou HDR a Dolby Atmos. Toto tvrzení platí o velké většině titulů v nabídce HBO Max, některé ale přesto stále běží i ve Full HD, nicméně jejich počet je nízký.

Jaké jsou výhody HBO Max ve srovnání s jinými platformami?

České diváky zcela jistě na HBO Max potěší fakt, že veškerý obsah je opatřený buď českým dabingem, nebo alespoň českými titulky. To rozhodně nenajdete u všech streamovacích platforem.

Příjemný je také fakt, že pokud se rozhodnete předplatit si HBO Max na rok, ve srovnání s měsíčními platbami můžete výrazně ušetřit. Rozhodně výrazněji, než je tomu u ostatních platforem.

HBO Max je napřed také co do obsahu streamování – ten je rozsáhlý, zajímavý a na své si zde přijde téměř každý, i ten nejnáročnější uživatel. Filmy z dílny Warner Bros bývají pořádnými trháky. Na HBO Max je budete mít dostupné 45 dní po jejich uvedení do kin.

Cena HBO Max

Při měsíčních platbách vás HBO Max vyjde na 199 Kč/měsíc. Výrazně však můžete ušetřit v případě, že se rozhodnete pro roční předplatné, které vás vyjde na 1 590 Kč (měsíční cena klesne na 132,5 Kč).

V opačném případě byste měsíc po měsíci zaplatili za roční sledování HBO Max až 2 388 Kč. Roční předplatné tak nabízí 33% slevu (ušetříte 798 Kč).
Mírnou nevýhodou platformy je fakt, že nenabízí žádné zkušební období před zakoupením předplatného. HBO Max si proto před zaplacením nemůžete předem vyzkoušet.

Tuto nevýhodu ale vykompenzuje fakt, že mezi měsíčním a ročním předplatným můžete libovolně přepínat a své předplatné můžete také kdykoli zrušit.

Další důležité parametry HBO Max

Po zakoupení předplatného můžete HBO Max sledovat až na 5 různých zařízeních. Takový počet nabízí i jiné streamovací platformy. Co už ale všude nenajdete je možnost sledování vysílaní až na 3 různých zařízeních současně. HBO Max je proto streamovací platformou pro celou rodinu.

Dalším velmi potěšujícím faktem je skutečnost, že při sledování obsahu HBO Max ani nemusíte být online. Pokud víte, že jedete někam, kde nebudete mít přístup k internetu, pak si pouze nastahujete to, co budete chtít sledovat a poté shlédnete i offline. Stažená videa můžete stále různě pozastavovat a přetáčet. Tituly vám zůstanou přístupné po dobu 30 dní, poté se samy smažou. Pokud je vy po shlédnutí nesmažete dříve.

Neméně důležitým a velmi příjemným bonusem je také fakt, že HBO Max je zcela bez jakýchkoli reklam.

Profil pro každé z 5 zařízení, které budou HBO Max sledovat, si také můžete jednoduše upravit a nastavit. Toto je výborné zejména v případě, kdy budou platformu sledovat také vaše děti – jednoduše jim nastavíte, jaký obsah mohou sledovat a celou dobu nad tím budete mít kontrolu.
Obsah, který HBO Max streamuje, je také pravidelně doplňován – nejnovější filmy jsou zde přístupné už po 45 dnech od jejich uvedení do kin.

Na jakých zařízeních je možné HBO Max sledovat?

HBO Max je možné sledovat na nejrůznějších zařízeních. Veškerý video obsah si proto můžete přehrát na chytrých televizích s iOS nebo Androidem (tedy například Apple TV, Samsung TV či LG TV), počítačích s Chrome OS, Windows nebo MacOS, tabletech či chytrých mobilních telefonech s Androidem, iPhonech a iPadech, a nakonec také na herních konzolích (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S).

HBO Max má ale vyšší systémové požadavky, v případě Samsung TV a LG TV proto bude fungovat pouze na novějších modelech, na zařízeních s Androidem bude také fungovat pouze v případě systému 7.0 a novějšího. Mírnou nevýhodou této streamovací platformy tak je fakt, že je funkční pouze na celkově novějších zařízeních.

Co dělat v případě potíží? Jaká je podpora HBO Max?

V případě jakýchkoli potíží s HBO Max se budete muset obrátit na zákaznickou podporu. Ta je k dispozici plně v češtině, je spolehlivá a velmi rychlá.
Poté, co se dostanete do centra podpory, vás uvítá přehled všech možných dotazů a odpovědí na ně, které by vás mohly trápit. Pokud nenajdete, co hledáte, nebo se vám jednoduše tou spoustou informací nechce prokousávat, můžete oslovit podporu přímo a zeptat se, na co potřebujete.

K dispozici je live chat, který je určený pro rychlé dotazy. Využít ale můžete také telefonní zákaznickou linku, kde vám bude váš dotaz zodpovězen okamžitě. Telefonická podpora je dostupná od 10:00 do 23:00 ve všedních dnech a od 12:00 do 18:00 v sobotu a neděli. Pokud preferujete e-mailový kontakt, máte tuto možnost také. Podpora odpovídá na e-maily velmi rychle.

Jaké jsou tedy hlavní výhody HBO Max stručně a přehledně?

Možnost výrazně ušetřit na ročním předplatném.
Velmi široký a pestrý seriálový i filmový obsah.
Exkluzivní tvorba pouze pro předplatitele.
Možnost 5 profilů a sledování až na 3 zařízeních současně.
Veškerý obsah má buď český dabing, nebo alespoň české titulky.
Možnost sledování offline po stažení obsahu.
Rychlá a spolehlivá podpora v češtině.

Nejnovější filmy a seriály na HBO Max

Vyberty si z dalších HBO Max filmů a HBO Max seriálů v naší Filmožroutské databázi.

Další možnosti online filmů a seriálů


Užijte si streamování filmů a seriálů a hodnoťte je na Filmozrouti.cz