O2 TV

Společnost O2 je v ČR známá především jako poskytovatel mobilních služeb a připojení k internetu. Stále více se ale do povědomí dostává také nejnovější služba, kterou poskytuje – internetová televize O2 TV.

Co je to O2 TV?

O2 TV je digitální internetová televize od společnosti O2 Czech Republic – největšího poskytovatele telekomunikačních služeb v ČR. Sledovat jí můžete na televizi nebo online na různých jiných zařízeních.

Vyplatí se zejména v případech, kdy u O2 využíváte také jiné služby, ať už telefonické nebo internetové. Při odběru více služeb totiž dostanete na O2 TV zvýhodněnou cenovou nabídku. Podmínkou to ale není – O2 TV samozřejmě funguje i na internetu od jiného internetového poskytovatele.
O2 TV vedle 3 hlavních předplacených tarifů nabízí také spoustu dalších doplňkových balíčků, díky kterým si skladbu kanálů můžete přizpůsobit přesně podle vašich potřeb. Pokud bychom měli vybrat jednu oblast, na kterou se O2 TV zaměřuje nejvíce, pak by to byl zcela jistě sport. Ten je zde na špičkové úrovni – vybírat si můžete z množství přídavných sportovních tarifů, které nabídku sportovních kanálů z hlavního tarifu několikanásobně rozšíří.

Cena, tarify a balíčky O2 TV

Pokud se rozhodnete pořídit si O2 TV, na začátku si budete vybírat z nabídky 3 hlavních tarifů. Ty se liší cenou a počtem nabízených kanálů. Všechny jsou bez závazku a po jejich předplacení je můžete v případě nespokojenosti kdykoli zrušit.

Základním tarifem je balíček O2 TV Bronzová. Celkem vám nabízí 65 programů, v HD kvalitě je dostupných 31. Kromě základu (ČT kanály, RTVS1) dostanete také zpravodajské, sportovní (včetně O2 TV Sport), dětské, filmové, dokumentární a hudební kanály. Balíček Bronzová stojí 349 Kč měsíčně.

Balíček O2 TV Stříbrná obsahuje 106 kanálů, z toho 59 v HD kvalitě. Ve srovnání s bronzovým balíčkem se vám rozšíří zejména nabídka hudebních a sportovních kanálů a přibydou také zahraniční programy a kanály pouze pro dospělé. Tarif stojí 349 Kč v prvních 2 měsících, poté budete platit 499 Kč měsíčně.

Největší nabídku má balíček O2 TV Zlatá. Nabídka všech druhů kanálů se rozšíří celkem na 138, z toho 69 v HD kvalitě. Na špičkové úrovni budou zejména sportovní kanály. Navíc s tímto tarifem získáte také přístup do HBO Max. Balíček stojí 499 Kč v prvních 2 měsících, poté vás vyjde na 799 Kč/měsíc.
Kromě těchto základních kanálových balíčků nabízí O2 TV také balíčky doplňkové. Těch je spousta a užitečné jsou v těch případech, kdy vám ke štěstí na vašem tarifu chybí například jediný kanál. Nemusíte si tak kvůli němu pořizovat hned vyšší tarif, postačí, když si najdete takový doplňkový balíček, který požadovaný kanál obsahuje.

A jelikož jsme již avizovali, že sport je na O2 TV opravdu na topové úrovni, musíme zmínit také přídavné sportovní balíčky. Kromě těch sportovních kanálů, které máte v základních tarifech, si tak můžete pořídit i další. Se sportovními balíčky Sport Plus, Sport Max nebo Sport a HBO tak získáte obrovský sportovní obsah – živé přenosy všech možných sportů, rozhovory, zákulisní dění, sportovní pořady. Ze světa sportu vám prostě už neunikne nic. S balíčkem Sport a HBO navíc rozšíříte také svou nabídku filmových kanálů.

Vybírat si ale můžete také z jiných než sportovních přídavných balíčků. Jako příklad poslouží balíček Kino (filmové kanály) nebo balíček Svět (zahraniční kanály v cizím jazyce).
Jakýkoli z těchto přídavných balíčků ale samozřejmě zvedá měsíční cenu, kterou budete za O2 TV platit.

Další důležité parametry O2 TV

O2 TV lze sledovat na libovolném počtu různých zařízení, vždy ale pouze na jednom ve stejný čas. Pokud to budete chtít změnit, potřebovat budete balíček Rodinné sledování, který vás vyjde na dalších 100 Kč měsíčně. Ten vám umožní sledování O2 TV až na 3 zařízeních současně.

Sledovat můžete velmi atraktivní a pestrý obsah – díky spoustě kanálů a různých přídavných balíčků si s O2 TV přijde na své opravdu každý. Nabídka sportu je zde obrovská, sledovat zde můžete také spoustu exkluzivních utkání, které žádná jiná televize nevysílá (díky kanálům O2 TV Sport).

Samozřejmostí jsou funkce pauzy a přetáčení či zpětného shlédnutí (k dispozici máte 7denní archiv). Příjemné je také vyhledávání pořadů a filmů, které je velmi snadné. Celkově je prostředí O2 TV velmi uživatelsky přívětivé a přehledně uspořádané.
Nahrávat pořady a filmy můžete na O2 TV zcela dle libosti – k dispozici máte neomezený úložný prostor.

Velmi oblíbenou funkcí je také Videotéka. V ní si můžete jednoduše zapůjčit film. Obsahuje ty nejlepší trháky, které byste mohli chtít shlédnout. K dispozici jsou jich stovky. Zapůjčené tituly máte dostupné po dobu 48 hodin za jednorázový poplatek, který je u různých filmů také různý (nejčastěji se pohybuje kolem 80 Kč).

Jak O2 TV nainstalovat a spustit? Na čem ji můžete sledovat?

Po pořízení O2 TV obdržíte samoinstalační balíček. Obsahuje set-top box, veškeré instrukce k instalaci a kontakt na zákaznickou podporu. Pokud se na to cítíte, můžete si s tímto balíčkem O2 TV nainstalovat sami podle pokynů. Pokud instalaci raději svěříte odborníkům, pak vám O2 TV nainstaluje technik. Tato služba vás vyjde na 399 Kč, pokud využijete pouze samoinstalační balíček, zaplatíte jen 99 Kč.

O2 TV lze sledovat na každé televizi, včetně těch starších. Na ty ale budete potřebovat speciální set-top box od O2 – O2 Box. Pronajat si ho nelze. Můžete ho buď splácet měsíčně (69 Kč), nebo zaplatit jednorázově (4 140 Kč). V případě chytrých televizí s operačním systémem byste měli aplikaci O2 TV najít již přímo v televizi v nabídce aplikací. A pokud tam nebude, snadno si jí tam můžete nainstalovat.

Kromě chytrých televizí ale můžete O2 TV sledovat také na smartphonech. Postačí si stáhnout aplikaci, která je kompatibilní jak s iOS, tak s OS Android. Televizi poté můžete mít vždy a všude s sebou ve svém telefonu.
Dále si pak O2 TV můžete spustit samozřejmě také v internetové podobě na notebooku nebo počítači s prohlížečem Chrome, Safari nebo Firefox.

Nejnovější filmy a seriály na O2 TV

Vyberty si z dalších O2 TV filmů a O2 TV seriálů v naší Filmožroutské databázi.

Další možnosti online filmů a seriálů


Užijte si streamování filmů a seriálů a hodnoťte je na Filmozrouti.cz