Jaký osud by mohl čekat Max ze Stranger Things? Teorie se různí

25. 9. Žaneta 2

Tvůrci Stranger Things, bratři Dufferovi, potvrdili Maxinin osud na konci 4. sezóny a nechali tak otevřené dveře pro její návrat pro pátou řadu. 

Stávka scénáristů se snad pomalu chýlí ke konci

22. 9. Josef 12

Sdružení amerických scenáristů spolu s hollywoodskými herci stávkují již přes 100 dní. Během tohoto období se přeměnila řada věcí - premiéry filmů se posouvají (druhá Duna), produkce velkých projekt..

České sci-fi Bod obnovy vtahuje atmosférou i vynikajícím temným vizuálem alá Blade Runner

20. 9. Lukáš 330

Je možné, že jsme se dočkali českého filmu, který se pevně a s jistotou usadil ve svém žánru, a zároveň to není trapné. Mladý režisér Robert Hloz se svým týmem dokázal, že i přes českému diváku pově..

Russell Brand čelí obvinění ze znásilnění, sexuálních útoků a emocionálního zneužívání

20. 9. Žaneta 62

Russell Brand je anglický komik, herec a aktivista. Známý pro svůj okázalý výmluvný styl a způsoby. Ve filmech nicméně figuruje i jako zpěvák. Jeho kariéra byla doprovázena drogovou závislostí, prom..

Oppenheimer trhá obří finanční rekord. Bohemian Rhapsody se tak posouvá na druhou příčku

19. 9. Josef 19

Biografické drama Oppenheimer o stvořiteli atomové bomby od režiséra Christophera Nolana, jenž je v kinech již 8 týdnů, trhá obří finanční rekord a zároveň se přibližuje k výdělečné hranici 1 miliar..

Herec z franšízy Rychle a zběsile by si rád zahrál postavu Freddyho Kruegera, co na to původní Freddy - Robert Englund?

18. 9. Žaneta 62

Herec Sung Kang, který ztvárnil postavu Hana v akční franšíze Rychle a zběsile nedávno prozradil, že by skočil po šanci zahrát si hororovou ikonu Freddyho Kruegera ze série Noční můra v Elm Street (..

Fenomenální snímek Rivalové (Rush) režiséra Rona Howarda slaví desáté výročí

18. 9. Žaneta 701

Fanoušci Formule 1 mohou v měsíci září slavit již 10. výročí snímku Rivalové. Snímek Rona Howarda se zaměřuje na legendární rivalitu dvou šampionů Jamese Hunta a Nikiho Laudy.

Breaking Bad (Perníkový táta) je doposud nejlepším televizním seriálem všech dob

16. 9. Josef 2056

Breaking Bad (Perníkový táta) je americký televizní seriál vytvořený Vincem Gilliganem, jenž byl původně vysílán v letech 2008 až 2013. Příběh seriálu se zaměřuje na Waltera Whitea, učitele chemie, ..

Producent nové verze Harryho Pottera uvedl, že restart bude mnohem věrnější zdrojovému materiálu

15. 9. Žaneta 709

Producent restartu oblíbené kouzelnické franšízy Harryho Pottera, David Heyman, potvrdil plán, že nadcházející seriálová adaptace čarodějnického světa bude věrnější předloze a hlouběji prozkoumá rom..

Christopher Nolan je žhavým kandidátem na post režiséra nového filmu Jamese Bonda agenta 007

14. 9. Žaneta 942

Režisér Christopher Nolan údajně diskutoval o možnosti režírovat další dva filmy franšízy Agenta 007 pro Eon Productions. Filmař často projevoval svou touhu pracovat na filmech o Jamesi Bondovi.

Premiéra scifi filmu Bod Obnovy se blíží! Video singl ze soundtracku VLADIMIR 518 feat. KATARZIA - Vidim to, jako by to bylo včera (prod. MIKE T) je už venku!

13. 9. Tomáš 34

Jedna z filmových událostí roku, ojedinělý český sci-fi thriller Bod Obnovy vstupuje do kin 21. září 2023. Týden před svou distribuční premiérou se připomíná vizuálně intenzivním videoklipem k ústře..

Ian McKellen podává skvělý výkon ve snímku The Critic a uvedl, že nemá v plánu odejít do důchodu

13. 9. Žaneta 107

Herec Ian McKellen známý hlavně z trilogií Pán prstenů a Hobit, kde hrál čaroděje Gandalfa, a nebo také oblíbený mutantský padouch Magneto z filmů X-Men, i přes svůj úctyhodný věk neplánuje odejít d..

Která herečka je údajně nejlepší volbou pro roli Abby ve druhé sérii The Last of Us?

12. 9. Žaneta 65

Podle nových fám se spekuluje, že herečce Florence Pugh byla nabídnuta role Abby ve druhé sezóně seriálové adaptace videoherního hitu The Last of Us. Role byla Pugh nabídnuta údajně ještě před vypuk..

Izraelské akční drama Fauda se vrátí s 5. řadou. Film se odkládá, fanoušci se můžou těšit na další díly

11. 9. Tomáš 111

Jak potvrdil Ilan Sigal, generální ředitel izraelské mediální společnosti Yes, pro noviny Jerusalem Post, bude další řada seriálu Fauda. Plánovaný film, který měl sérii ukončit se prozatím odkládá. ..

Daredevil: Born Again by mohl být průkopnickým seriálem MCU

11. 9. Žaneta 112

Nový streamovací seriál franšízy Marvel Cinematic Universe Daredevil: Born Again by měl vynikat v celé sestavě seriálů platformy Disney+. Mohlo by se jednat o potenciálního průkopníka a být nejdůlež..

Danny Trejo slaví obrovský milník na své cestě za střízlivostí.

11. 9. Žaneta 1

Oblíbený drsňák Danny Trejo slaví 55 let střízlivosti.  „Zvládl jsem to jeden den po druhém a pro každého, kdo tam venku bojuje, MŮŽETE TO ZVLÁDNOUT TAKÉ!" řekl herec

Simpsonovi: 5 předpovědí, které seriál předpověděl a ony se skutečně naplnily

6. 9. Vojtěch 52

Jsou spisovatelé animovaného seriálu Simpsonovi věštci nebo mají zkrátka jenom z pekla štěstí? Nebo umí dokonce cestovat v čase, tím pádem dokáží předpovídat události, které se s postupem času napln..

Ron Perlman by se rád vrátil jako Hellboy. Hellboye však čeká nový restart

6. 9. Žaneta 179

Ron Perlman doufá, že konečně dokončí trilogii Guillerma del Tora a je připraven vrátit se jako sympatický pekelník. Dále se však chystá i zcela nový restart.

Nejlepší životopisné hudební filmy. Viděli jste je všechny?

4. 9. Žaneta 108

Nadaní a oblíbení hudebníci byli vždy zdrojem inspirace pro filmaře díky čemuž se hudební životopisné filmy staly žánrem, který přetrvává po celá desetiletí a inspirují i nadále nové generace hudebn..

Taylor Swift jako Dazzler v nadcházejícím Deadpoolovi 3. Uvítali byste zpěvačku v této roli?

3. 9. Žaneta 93

V souvislosti se třetím Deadpoolem se proslýchá několik jmen pro speciální vystoupení, větší role i menší camea. Popová hvězda Taylor Swift by údajně mohla ztvárnit klasickou postavu Marvel komiksů.